Canan Karatay İki Öğün Diyet Listesi

Canan Karatay İki Öğün Diyet Listesi

21 Şubat 2018
Canan Karatay’ın uzun araştırmalar sonucu oluşturduğu diyet listeleri arasında birçok kişinin uyguladığı Canan Karatay iki öğün diyet listesi hem kolay uygulanabilirliği hem de hızlı kilo verdirme özelliği nedeniyle sizin için kurtarıcı olabilecek nitelikte.

Fazla kilolar günümüzde kadın erkek neredeyse herkesin başının belası. Ancak aslında sanıldığının aksine doğru ve sağlıklı beslenme yöntemleri ile formunuzu korumak hiç de zor değil. Son dönemlerde televizyonlarda yayınlanan beslenme programlarında sık sık görmeye alıştığımız Canan Karatay da sağlıklı beslenme konusunda takip edilebilecek başarılı diyet uzmanlarından birisi. Canan Karatay’ın uzun araştırmalar sonucu oluşturduğu diyet listeleri arasında birçok kişinin uyguladığı Canan Karatay iki öğün diyet listesi ise hem kolay uygulanabilirliği hem de hızlı kilo verdirme özelliği nedeniyle sizin için kurtarıcı olabilecek nitelikte. İşte Dr. Canan Karatay’ın tamamen kendi tecrübeleri ile hazırladığı Canan Karatay iki öğün diyet listesi.

 

 Canan Karatay İki Öğün Diyet Listesi

 

Canan Karatay iki öğün diyet listesi uygulanırken bazı püf noktalara dikkat edilmesi durumunda hem kolay hem de hızlı şekilde kilo verebilmek mümkün. Ottowo ve Berkley üniversiteleri gibi birçok üniversitenin de tavsiye ettiği bu Canan Karatay iki öğün diyet listesinde liste içerisinde yer alan besinlerin dışına çıkmamak ve söz konusu yiyecekleri eksiksiz şekilde tüketmek yeterli.

 

Canan Karatay İki Öğün Diyet Listesi Menü

 

Birinci Öğün

 

1 bardak yarım yağlı süt

2 yemek kaşığı kadar yulaf ezmesi

1 avuç frambuaz

3 yemek kaşığı kahvaltılık gevrek

2 tam ceviz

 

Not: Sabah öğününde tüketilmesi tavsiye edilen yiyecekler ayrı ayrı yenebilecekleri gibi bir kase içerisine doldurularak tek seferde de tüketilebilir. Bu öğünde frambuaz yerine 1 avuç taze çilek de tercih edilebilir.

 

İkinci Öğün

 

Canan Karatay iki öğün diyet listesinin ikinci öğününde istenen herhangi bir türden beslenebilmek mümkün. Bu öğünde beyaz et ya da kırmızı et arasında tercih yapılabilir ve yanına miktarını abartmamak koşulu ile pilav türü bir karbonhidrat eklenebilir. İkinci öğünde 2 besin grubunun dışına çıkılmaması durumunda kilo verme hızının artacağı da ek olarak belirtilebilir.

 

Not: Canan Karatay iki öğün diyet listesinin başarıya ulaşabilmesi için olmazsa olmaz olan günlük 2 litre su tüketimine özen göstermek gereklidir. Diyet esnasında şekersiz çay, şekersiz kahve ve yeşil çay tüketimi serbest iken kalori içeren her türlü şekerli içecekten uzak durulması da oldukça önemlidir.

BENZER KONULAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ